Tagastus


KUIDAS TAGASTADA

Tagastused palume saata aadressile:
Tallinn Dolls OÜ
Tatari 64, 10134 Tallinn, Estonia

Toote tagastamine ja/või vahetamine

E-poest ostetud tooteid on võimalik tagastada või vahetada 14 päeva jooksul (registreeritud klientidel on õigus tooteid tagastada 30 päeva jooksul) alates toote kättesaamisest. Kui tellitud toote suurus ei sobi, saab selle ümber vahetada sama toote teise suuruse vastu. Kui meil ei ole võimalik leida vahetamiseks tagastatud tootele soovitud suurust, teavitame Teid sellest e-maili teel. Juhul, kui soovite toote vahetamist või asendamist, peate täitma saadetise ja arvega kaasas oleva tagastuslehe. Tagastuslehele märkige vahetamisele, asendamisele või parandamisele kuuluvad tooted ning vahetuse puhul soovitud uus suurus.Tagastada ei saa toodet, mis on erimõõtude järgi tehtud.

Tagastamisele kuuluva eseme seisukorra halvenemisel vastutab Klient asja kasutamisest tingitud väärtuse vähenemise eest üksnes juhul, kui ta on eset kasutanud muul viisil, kui on vaja asja olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks. Et veenduda eseme olemuses, omadustes ja toimimises, peaks Klient käsitsema ja kasutama asja üksnes nii, nagu tal lubataks seda tavapäraselt poes teha. Hügieenilistel kaalutlustel ei kohaldata taganemisõigust suletud pakendist välja võetud pesutoodetele ja päevitusriietele.

Kuni paki vastuvõtmiseni ei saa Tallinn Dolls OÜ toodete eest vastutust võtta, seetõttu soovitame alles hoida postitamisel saadav dokument hilisemaks postitamise tõestamiseks ning postiviisina palume võimalusel valida tähitud post. Toote tagastamine ja/või vahetamine on tasuta, v.a. tagastamise transpordikulud, mis on kliendi kanda.

Vale või defektse toote tagastamine

Palun teavitage meid koheselt, kui toode ei vasta e-poes kuvatud pildile või on defektne, kuid mitte hiljem kui 2 kuu jooksul mittevastavusest või defektsusest teada saamisest, e-posti aadressil  või kirjalikult Tallinn Dolls OÜ aadressile Estonia, Harjumaa, Tallinn, Koidu 122. Pretensioonis palume ära märkida oma kontaktandmed, ostu sooritamise kuupäev, toote puuduse kirjeldus ning esitatav nõude. Tagastada ei saa toodet, mis on erimõõtude järgi tehtud.

Lepingust taganemise õigus ja taganemisavaldus

Teil on õigus põhjust avaldamata lepingust taganeda 14 kalendripäeva jooksul (registreeritud klientidel on õigus lepingust taganeda 30 päeva jooksul) alates tehingu vormistamisest. Tehingust taganemiseks täida tagastusleht. Tehingust taganemine on tasuta, v.a. tagastamiskulud, mis on kliendi kanda.

RAHA TAGASTAMINE

Tagastatud kauba eest tagastab Tallinn Dolls OÜ teile toodete eest tasutud summa hiljemalt 14  päeva jooksul meile taganemisavalduse jõudmisest.Tallinn Dolls OÜ-l on õigus tasutud summade tagastamisega viivitada seni, kuni olete toote tagastanud või esitanud tõendi toote tagastamiseks üle andmise kohta postiasutusele. Raha tagastame samale arvelduskontole, millelt toimus laekumine.

Vaidluste lahendamine

Kui Ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-posti aadressile  või helistada telefonil +372 6313 288 . Kui Ostja ja Veebipood ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on Ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole (www.komisjon.ee) ning üleeuroopaliselt Euroopa Liidu veebipõhisevaidluste lahendamise Online Dispute Resolution keskonda aadressil http://ec.europa.eu/consumers/odr/. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada Ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.